Home

Eerst volgende clubavond vrijdag 8 juni

van 19.00 t/m 23.00 uur

in ons clubhuis “De Uitwijk”

De Brink 116 Zutphen

DE COMPUTERCLUB ZUTPHEN 

BESTAAT  35 JAAR

 

 

De club voor het uitwisselen van theoretische kennis en praktische vaardigheden in het omgaan met computerapparatuur en programmatuur. We houden onze leden op de hoogte van alle nieuwtjes op pc gebied.  Verder kunt u rustig bijpraten aan de bar in ons clubgebouw. Kortom gezelligheid en nog veel meer… Wij houden om de 14 dagen een clubavond, klik op clubdata of kijk op de Clubdata link links bovenaan en wandel door de kalender. Voor een kennismaking is iedereen welkom op een van onze clubavonden en doe 2 avonden gratis met ons mee om te kijken of je het leuk genoeg vindt om lid te worden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *